Wesela

DJ na wesele

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdej Młodej Pary. Pamiętając o tym, dokładam wszelkich starań, by takie również było przyjęcie weselne. Każdemu zależy na tym, aby wesele było po prostu najlepsze. Dotyczy to wielu czynników jak: odpowiedni lokal (sala, restauracja), gdzie się dobrze czujemy i gdzie będziemy się dobrze bawić. Nie bez znaczenia jest kuchnia weselna, która przede wszystkim powinna być smaczna i dobrze zorganizowana. Oprawa muzyczna to kolejny element bardzo ważny, niektórzy twierdzą, że najważniejszy na całym weselu. Wiemy z doświadczenia, że starsze pokolenie opowiada się za orkiestrą (zespołem) grającym teoretycznie „na żywo", dlatego przygotowaliśmy specjalną i wyjątkową ofertę dla każdej grupy wiekowej. Jestem pewien, że po osobistym spotkaniu ze mną Wasze wątpliwości czy ów zespół to jedyna możliwość i skład mogący bawić gości z każdego pokolenia i to jeszcze przez całą noc. Dokładam wszelkich starań, żeby cała uroczystość przebiegła w miłej atmosferze od momentu wejścia gości na salę weselną aż do białego rana. Imprezy weselne z DJ-em różnią się tym od prowadzonych przez zespół, że muzyka jest prezentowana z płyt, co jest dużym plusem. Wesele z DJ to utwory w oryginalnych wykonaniach największych gwiazd. Muzyka na wesele to nie MP3 kiepskiej jakości z laptopa, ale profesjonalna oprawa muzyczna na wesele. Wiem, jak ważna jest oprawa muzyczna wesela i jak wielka odpowiedzialność ciąży na osobie, która ma za zadanie prowadzić uroczystość weselną. Dlatego wspólnie z Parą Młodą szczegółowo ustalam repertuar oraz zakres zabaw i konkursów jakie będą się odbywały w trakcie przyjęcia weselnego. Każde zlecenie poprzedza spotkanie, na którym omawiane są wszelkie szczegóły związane z oprawą muzyczną. Przebieg całej uroczystości ustalam z Parą Młodą.

Muzyka to z pewnością nieodzowny element każdego przyjęcia weselnego. W tym najważniejszym dla Nowożeńców dniu nie można pozwolić na niską jakość usług oprawy muzycznej. Jako DJ, prezenter gram wyłącznie oryginalne znane przeboje, co daje gwarancję, że usłyszysz to, co lubisz i tylko w oryginalnym wykonaniu!

Muzyka, jaką proponuję, to niezapomniana, taneczna podróż w czasie po największych przebojach zarówno muzyki polskiej jak i zagranicznej. Proponuję szeroki wachlarz muzyczny obejmujący lata '70, '80 i '90 o najnowszy repertuar współczesnych list przebojów. Muzykę kolekcjonuję na oryginalnych płytach CD, więc jakość brzmienia jest wysoka. Muzyka poprzedniego pokolenia, grana z kolekcji płyt winylowych, wzbogaca uroczystość. Na bieżąco dostosowuję klimat muzyczny do bawiących się gości. Staram się, aby prezentowane nagrania były najbardziej znanymi przebojami polskimi i zagranicznymi łączącymi pokolenia. Uwzględniam listę ulubionych utworów Państwa Młodych, o które pytam podczas spotkania. Posiłki także umilają nastrojowe piosenki.

Jako wodzirej przyjęcie weselne prowadzę oczywiście już od samego początku witając Nowożeńców oraz wszystkich gości. Nie zapominam o odpowiedniej oprawie i prowadzeniu takich ważnych chwil jak podziękowanie rodzicom, krojenie weselnego tortu czy oczepin. Zabawy prowadzę używając mikrofonu bezprzewodowego, w ten sposób nie jestem "uwiązany" za konsoletą. Cały proponowany przeze mnie program omawiam wcześniej na bezpośrednim spotkaniu z Młodą Parą. Jako DJ z chęcią zagram także podczas poprawin weselnych.

Na Waszym weselu pracować będzie profesjonalny i sprawdzony sprzęt. Zapewniam nagłośnienie, oświetlenie, mikrofony bezprzewodowe i całe niezbędne zaplecze techniczne.
Podczas spotkania z Młodą Parą przedstawiam proponowany plan wesela. Jestem otwarty na sugestie i prośby Młodych, ponieważ wiem, że każdy chce, aby jego wesele było wyjątkowe. Zapraszam na niezobowiązująco spotkam się z Państwem i odpowiem na wszystkie pytania dotyczące muzycznej oprawy wesela, doradzę i wyjaśnię wszystkie kwestie interesujące przyszłą Młodą Parę.

Wielu nowożeńców nurtuje pytanie: DJ na wesele czy orkiestra. Uważam, że zarówno DJ/wodzirej na wesela, jak i orkiestra, mogą sprawić, że oprawa muzyczna wesela będzie cudownym wspomnieniem lub... kiepską zabawą. Jeśli nie jesteście przekonani, czy zdecydować się na DJ-a/wodzireja preferując do tej pory orkiestrę, jestem pewien, że po osobistym spotkaniu ze mną Wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Wybrać dobry zespół muzyczny na wesele to niełatwe zadanie, poza tym kto dobrze gra ten się ceni. Repertuar muzyczny opiera się wyłącznie na najlepszych oryginalnych wersjach utworów. Nie mam przygotowanej playlisty, bo muzykę trzeba dostosowywać do gości na bieżąco podczas wesela. Jako prezenter muzyczny nie robię długich przerw, więc goście mogą bawić się kiedy tylko mają na to ochotę a podczas posiłków w tle brzmi nastrojowa muzyka. Zapraszam także jeśli szukacie DJ-a na poprawiny wesela.

Często poprawiny obsługiwane są przez DJ-a. Gwarantuje to zmianę klimatu i odmienność w stosunku do sobotniej imprezy weselnej prowadzonej np. przez zespół na wesele.

Zapraszam do umówienia wstępnego spotkania, a ustalając szczegółowy plan wesela dołożę wszelkich starań, aby było ono niezapomniane.