Studniówki

DJ na studniówkę

Studniówka to wielkie wydarzenie w życiu każdego maturzysty. Aby ta noc zapadła w pamięci na całe życie, ważne jest by była właściwie zorganizowana i poprowadzona. Odpowiednia muzyka, nagłośnienie i oświetlenie sprawią, że bal studniówkowy będzie magiczny i wspominany przez wiele lat.
Studniówka to pierwszy poważny bal w życiu każdego młodego człowieka i zarazem ostatnia szansa na zabawę w gronie szkolnych kolegów. Poprzedza sto dni wytężonych powtórek i szlifowania wiedzy, przygotowań do egzaminu dojrzałości. W tę wyjątkową karnawałową noc wszystkie szczegóły będą miały wielkie znaczenie. Począwszy od miejsca organizacji imprezy, przez starannie dobrane kreacje, tradycyjnie zatańczonego Poloneza po serwowaną muzykę.
Studniówka jest specyficzną imprezą, na której należy dać upust szaleństwom, pamiętając jednak o doniosłym charakterze balu. Biorę pod uwagę muzyczne potrzeby zaproszonych gości. Jako DJ z wieloletnim doświadczeniem jestem w stanie trafić w najróżniejsze muzyczne gusta. Proponowana taneczna mieszanka to nie tylko radiowe czy dyskotekowe przeboje ostatniej dekady, to również muzyczna podróż w czasie. Będziemy bawić się w rytm rock'n'rolla, poczujemy klimat disco lat 80-tych... A także przeniesiemy się w szalone lata 90-te, gdzie wspólnie zatańczymy Macarenę, odwiedzimy stolicę karnawału w rytmie Samba De Janeiro oraz popłyniemy na upalną Majorkę
.
Powierzając mi oprawę muzyczną oraz oświetleniową i nagłośnieniową studniówki, możecie Państwo spokojnie czekać do pierwszych taktów Poloneza... Zapewniam pełną obsługę DJ-ską i konferansjerską. Adekwatnie do sali dobieram nagłośnienie oraz oświetlenie. Dzięki doświadczeniu w obsłudze imprez Waszą studniówkę będziecie wspominać jako niesamowitą zabawę. Zaprezentuję szeroki atrakcyjny program muzyczny na wysokiej klasy nagłośnieniu, który zadowoli zarówno uczniów, osoby towarzyszące i bawiących się zaproszonych gości oraz rodziców.
Kilkuletnie doświadczenie, obycie z mikrofonem i repertuar muzyczny, posiadany w swojej dyskografii, sprawi że ta noc będzie dla przyszłych maturzystów wyjątkowa i niezapomniana. Dodatkowo cały sprzęt jest do dyspozycji podczas programu artystycznego. Wszystkie elementy studniówki są omawiane wcześniej i przygotowane tak, aby ta noc zapadła w pamięci nie tylko maturzystom. Dokładam wszelkich starań, aby studniówka była solidnie przygotowana i poprowadzona. Mój sukces polega na tym, iż zawsze „za sterami" bawię się razem z gośćmi.