Osiemnastki

DJ na osiemnastkę

Zajmuję się również organizowaniem imprez prywatnych, zarówno hucznych osiemnastek, jak i spokojniejszych urodzin. Dopasowuję swoją ofertę do oczekiwań gości oraz ich gustów, dzięki czemu sprawdzam się w każdej roli doskonale.
Twoja 18-stka zbliża się wielkimi krokami? Marzysz jak dobrze spędzić ten czas, zabawiając przy tym innych? Chętnie Ci w tym pomogę! Prowadzę 18-stki takie, jakie sobie zażyczysz! Od najbardziej klubowych do spokojnych i eleganckich. Oferuję profesjonalny sprzęt grający i oświetleniowy, muzykę, która porwie do tańca nie jednego "podpieracza ściań":) i niesamowitą atmosferę. Możesz mieć własne, indywidualne zlecenie i zgłosić się sam ze swoim pomysłem. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.
Każde urodziny to szczególny czas. Stajemy się dojrzalsi, przybyła nam jedna wiosna i chęć podzielenia się tą dobrą nowiną z najbliższymi. Ja daję Ci taką szansę. Chętnie będę obchodził z Wami każde urodziny, nawet 365 dni w roku! :) Dysponuję świetnymi i sprawdzonymi pomysłami, którymi chętnie się podzielę i wprowadzę w życie! Muzyka to mój żywioł, a więc możesz liczyć na każdy rodzaj dobrego, czystego brzmienia! Dzięki temu, że przez wiele lat byłem rezydentem w jednym z częstochowskich klubów, potrafię wyczuć klimat, w jakim ludzie najlepiej się czują i bawią. Dodatkowo sprzęt oświetleniowy sprawi, że Twoja impreza przeniesie się do prywatnej dyskoteki, co na pewno zapadnie Twoim gościom na długo w pamięci. Jeśli masz takie życzenie, chętnie wymyślę dla Was zabawy czy konkurencje, które pozwolą dobrze się bawić i zapewnią dobrze spędzony czas.
A może marzy Ci się dobra domówka lub prywatka w starym stylu? Chcesz być postrzegany jako wspaniały gospodarz domu? Nic prostszego! Chętnie pomniejszę swój sprzęt do takich gabarytów, aby spokojnie zmieścił się w Twoim mieszkaniu i rozpoczniemy wspaniałą zabawę. Tańce i śpiewy to tylko połowa rzeczy, które mogę Ci oferować. Przede wszystkim wprowadzę do Twojego domu niepowtarzalną atmosferę, tak, aby każdy czuł się dobrze i był skory do zabawy. Gwarantuję, że takiego domowego party nikt z Twoich znajomych nie zapomni!
Zabawa to podstawa! A kiedy najlepszy czas na zabawę jak nie na własnej osiemnastce? Ze mną Twoja osiemnastka będzie dłuuugo wspominana przez Twoich znajomych.