Moja oferta

Oferuję profesjonalną oprawę muzyczną i konferansjerską oraz oświetlenie i nagłośnienie wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, jak również repertuar odpowiednio dobrany do stylu imprezy, gości, trafiając w każde gusta muzyczne. Zapewniam bogatą gamę kilkunastu tysięcy utworów muzycznych z lat ‘70 ‘80 ‘90 po najnowszy repertuar współczesnych list przebojów. Brzmienie muzyki poprzedniego pokolenia, granych z kolekcji płyt winylowych, wzbogaca niejedną imprezę. Oryginalne wersje utworów, które prezentuję, nie są w stanie zapewnić tradycyjne zespoły. Podczas prowadzenia imprezy na Twoje życzenie wcielę się również w rolę konferansjera, bądź stanę się tradycyjnym wodzirejem. Impreza będzie trwała dopóty, dopóki parkiet taneczny nie opustoszeje. Zapewniam imponujący zbiór utworów muzycznych, tych nowoczesnych i tych zapomnianych. Goście będą mogli bawić się przy światowej klasy przebojach, które królują na niemal każdych imprezach, bądź w kameralnym gronie cieszyć się ulubioną muzyką.


Muzyka to podstawa dobrej zabawy. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala mi realizować rożnego rodzaju przedsięwzięcia muzyczne - od wesel, poprzez studniówki osiemnastki, a na imprezach rodzinnych, firmowych i plenerowych skończywszy. Dlatego dokładam wszelkich starań, by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Rozmaitość muzyki, którą prezentuję, umożliwia mi prowadzenie niepowtarzalnych, a przede wszystkim niezapomnianych imprez. Intrygujący styl, komunikatywność oraz wieloletnie doświadczenie pozwala mi przechodzić przez niemal wszystkie gatunki muzyczne. Organizacja imprezy to przede wszystkim odpowiedni sprzęt. Właściwie dobrane i pięknie brzmiące nagłośnienie zwiększają doznania akustyczne. Efektowe oświetlenie parkietu dopełnia chęć do zabawy i wprowadza niezapomniany klimat. Profesjonalne zaplecze techniczne to wysoka jakość świadczonych usług.

Obecnie oferuję szeroki wachlarz propozycji związanych z prowadzeniem imprez, podczas których ukazuję całą gamę swoich możliwości technicznych i muzycznych dla dziesiątek, setek, a nawet tysięcy ludzi, którzy kochają muzykę i pragną poczuć smak dobrej zabawy.

„W życiu jak w tańcu, każdy krok ma znaczenie", dlatego zdecyduj się na nowoczesnego i doświadczonego DJ-a. Z myślą o Twojej wygodzie przygotowałem specjalny opis usług, dotyczący wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości, który znajdziesz w kolejnych zakładkach strony.

Jeśli planujesz imprezę okolicznościową, firmową czy plenerową, organizujesz wesele, urodziny, czy bankiet i szukasz profesjonalnego DJ-a, który uświetni Twoją imprezę to zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Niezależnie od rodzaju imprezy gwarantuję wysoką jakość usług i dokładam wszelkich starań, aby każda impreza była wyjątkowa i pozostała w pamięci na długi czas.

Jestem osobą mobilną, miejsce uroczystości nie jest dla mnie problemem. Poprowadzę imprezę wszędzie gdzie jest prąd i można dojechać samochodem.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w dalszej części mojej oferty. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Zapraszam do współpracy.