Imprezy firmowe

DJ na imprezy firmowe

W dzisiejszych czasach nie tylko praca, lecz także rozrywka stały się sprawą zawodowców. Liczne prezentacje, ceremonie otwarcia oraz jubileusze powołały do życia taką sferę usług jak imprezy firmowe. Obecnie stają się coraz ważniejszym elementem życia każdej szanującej się organizacji. Co, jak nie wspólna zabawa zapewni lepsze zgranie i dobrą atmosferę w zespole? Ponadto świetnie łagodzi ona różnego rodzaju napięcia i stres, skutecznie urozmaicając codzienną zawodową rutynę.
W czasie imprezy wspólnie budujemy taką atmosferę, która pozwala spojrzeć na współpracownika jak na kolegę czy przyjaciela. Niezależnie od pełnionego stanowiska, każdy, chociaż na moment, staje się równym wśród równych. Wspólna zabawa niesłychanie scala zespół. Sprawia, że personel przestaje być dla siebie zupełnie obcy.
Zintegrowany zespół daje poszczególnym członkom silniejsze poczucie przynależności do grupy. Gwarantuje stabilizację oraz bezpieczeństwo. W większym stopniu utożsamia pracowników z zespołem oraz firmą. W efekcie wspólnie budujemy dobrą atmosferę, która sprzyja wydajniejszej oraz bardziej efektywnej pracy.
O doborze właściwej formy imprezy firmowej decyduje cele jaki chcemy osiągnąć. Dla wykreowania wizerunku firmy przyjaznej pracownikom oraz ich rodzinom odpowiedniejsza będzie forma pikniku rodzinnego. Gdy zależy nam jednak na integracji samych pracowników właściwsza będzie organizacja imprezy zamkniętej, gdzie wszystkie nasze działania skierowane będą na realizację postawionego celu.
Niejedne badania udowodniły jak ważne dla kondycji firmy są integracja i motywacja pracowników. Inwestycje poniesione w podnoszenie komfortu pracy Twojej załogi bardzo szybko zwracają się w postaci wzrostu wydajności i kreatywności kadry.
Impreza ma na celu zachęcić do bardziej efektywnej pracy bądź współpracy biznesowej. Dodatkową wartością jest budowanie i zacieśnianie relacji między pracownikami, integracja zespołu, firmy.
Imprezy, wyjazdy motywacyjne to szczególny rodzaj wydarzenia, który przede wszystkim jest dedykowany dla pracowników firmy, a coraz częściej także dla kluczowych klientów. Przede wszystkim mają one służyć podniesieniu efektywności pracownika, lub też w przypadku, gdy impreza jest przygotowana dla klientów - podnieść poziom ich satysfakcji i umocnić więź z marką oraz produktem. Tego typu imprezy budują również pozytywny wizerunek firmy.


Wiele firm zastanawia się jak wykorzystać potencjał płynący z relaksacyjnych właściwości takiej formy odpoczynku, organizacja imprez plenerowych i pikników wydaje się odpowiednią metodą na to by zachęcić swoich pracowników do kooperacji, zintegrować grupę oraz wykazać się jako dobry pracodawca. Wiele badań pokazuje jak ważne jest danie pracownikom możliwości relaksu oraz integracji zarazem.
Nie bez znaczenia z punktu widzenia firmy jest także to, że dobrze skonstruowany i odpowiednio przeprowadzony program motywacyjny sam się finansuje. Jeśli nagroda jest ukazana we właściwy, atrakcyjny sposób, a zainteresowanie nią umiejętnie podtrzymane, pracownicy podwajają swe siły i wypracowują dla firmy dodatkowe zyski. Ich motywacja i zyski firmy rosną, a uczestnicy imprez wiedzą, że ich pracę ktoś docenia i wynagradza - w zupełnie nietypowy i niezapomniany sposób.
Wiemy doskonale jak ważna jest dobra atmosfera panująca w pracy. Powoduje ona, że obowiązki, które wykonujemy stają się przyjemniejsze, szybciej sobie z nimi radzimy, a nasza praca jest znacznie efektywniejsza, ponieważ jest odpowiednio motywowana. Zgrany zespół pracowników jest w stanie wymyślić nowe, interesujące projekty czy założenia. Proponuję Państwu prowadzenie oraz nagłaśnianie i oświetlenie wszelkiego typu imprez firmowych (w tym bali, pikników, festynów, zjazdów, konferencji, szkoleń, integracji), które mogą przyczynić się do zżycia zespołu przez zastosowanie nowych i skutecznych metod na zespolenie pracowników ze sobą. Chętnie dostosuję swoją ofertę do Państwa oczekiwań. Zadbam, aby praca stała się miłym miejscem dla Państwa pracowników, a zorganizowana impreza na długo pozostała w pamięci jako dobre wspomnienie budując pozytywną opinię pracownika o pracodawcy. Oferuję współprace przy pojedynczych zleceniach, ale również chętnie podejmiemy stałą współpracę przy organizowaniu imprez cyklicznych.
Zapewniam odpowiednie nagłośnienie, w tym plenerowe oraz oświetlenie. Zadbam również o przebieg całej imprezy.
Spotkanie firmowe trudno wyobrazić bez odpowiedniej oprawy muzycznej. Często na tego typu zabawie dominują złote kawałki z lat ‘80. - Disco, Rock & Roll, odrobina Latino. Nie może się jednak obejść bez hitów współczesnych. Zawodowy DJ musi być przede wszystkim dobrym psychologiem, który wyczuwa nastrój publiczności i zna gusty różnych pokoleń. Musi też posiadać bogaty repertuar, bowiem czasem trafiają się najbardziej nieoczekiwane życzenia. Staram się uwzględnić wszystkie preferencje Państwa pracowników i zaspokoić ich muzyczne fantazje.
W każdą imprezę wkładam maksimum zaangażowania i dużą dawkę poczucia humoru, które jak pokazuje doświadczenie, udzielając się gościom buduje prawdziwą atmosferę zabawy.
Dobra atmosfera w pracy to świetny sposób na to, aby firma osiągnęła sukces. Nie od dziś wiadomo, że zadowoleni pracownicy to uśmiechnięty szef. Z drugiej strony każdemu z nas należy się choćby odrobina wypoczynku i relaksu. Nie ma więc przeszkód, aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Sposobem na to jest zorganizowanie firmowej imprezy.